Bestuur Stichting Bedrijvenkring Soestdijkse Grachten


Het bestuur van Stichting Bedrijvenkring Soestdijkse Grachten kent de volgende samenstelling:

Voorzitter Remco Dorrestijn Dorrestijn Transport B.V. remco.dorrestijn@dorrestijn.nl 06-24533466
Penningmeester Jan Bodewes Bodewes Soest BV jan@bodewessoest.nl 06-53892570
Bestuurslid Duurzaamheid Wilko van Dorresteijn Cultuurtechniek H.G. van Dorresteijn wvd@vandorresteijnbv.nl 06-20264476
Bestuurslid Communicatie Remco de Hiep Reto Internetburo remco.de.hiep@reto.nl 06-52064015
Bestuurslid Evenementen Claudia Looysen Houten Vloeren Paleis claudia@houtenvloerenpaleis.nl  06-53307900
         
Lid van verdienste Frans Davelaar KantoorExpert f.davelaar@kantoorexpert.nl 06-51130013
         
Adviseur Henk van Asch BMO Soest henk@bmosoest.nl 06-53402100