Heeft U een vraag?


Beste ondernemer, heeft u een vraag?

Een van de succesvolle activiteiten van de Bedrijven Management Organisatie Soest (BMO Soest) en aangesloten partijen is het beantwoorden van diverse vragen. Hoe doe ik mijn acquisitie? Welke regelingen zijn er voor mij als zzp-er? Hoe en waar kan ik mijn bedrijf gaan vestigen? Of hoe kom ik aan personeel?

Onderstaand de contactgegevens, schroom niet om te bellen of mailen, wij helpen u graag!

Henk van Asch (bedrijvenmanager voor alle bedrijven in Soest)
Mob.: 06-53 40 21 00
henk@bmosoest.nl

Bas de Haas (bedrijvenmanager voor alle bedrijven in Soest)
Mob.: 06- 53 84 37 94
bas@bmosoest.nl 

Nynke Minkema (bedrijfscontactfunctionaris gemeente Soest)
Tel.: 035-609 34 49
n.minkema@soest.nl

Evert ten Kate  (Ons-Netwerk Soesterberg) vereniging van bedrijven in Soesterberg
mob.::06 - 53 18 92 57
evert@denkaatbv.nl 

Hans de Leur  (Soest Netwerkt) voor zzp-ers
mob: 06-10 94 33 84
hans@deleurconsultancy.nl 

Mirjam van de Kemp (WSP regio Amersfoort)

Werkgeverscontacten Soest en Soesterberg voor allerlei vragen over personeel
mob.:06-39273284
m.vandekemp@amersfoort.nl

Klaas Klein  (Uitvoeringsorganisatie BBSUO samenwerking Sociaal Domein)
Jobhunter en werkgeverscontacten in Soest en Soesterberg
mob: 035-6093411 
k.klein@bbsuo.nl