Heeft U een vraag?


Beste ondernemer, heeft u een vraag?

Een van de succesvolle activiteiten van de Bedrijven Management Organisatie Soest (BMO Soest) en de gemeente Soest waren de vragen die gesteld waren tijdens diverse bijeenkomsten:

zo werden vragen gesteld over: hoe doe ik mijn acquisitie?/welke regelingen zijn er voor mij als zzp-er? hoe en waar kan ik mijn bedijf gaan vestigen? etc

Vanaf 2021 doen we deze spreekuren niet meer fysiek, maar digitaal.  U kunt uw vragen mailen naar henk@bmosoest.nl  of even bellen op 06-53402100.

Bent u op zoek naar personeel of moet u juist reorganiseren? Of heeft u vragen over scholing of financiële en fiscale regelingen omtrent personeel? Neem dan contact op met het Werkgevers Service Punt regio Amersfoort (samenwerking regio gemeenten en UWV).

Heeft u een vraag, neem dan direct contact op!!

OF WENST U INLICHTINGEN OVER HET BEDRIJVENREGISTER?

Schroom niet om te bellen of gewoon een mailtje te sturen naar henk@bmosoest.nl en u krijgt binnen 24 uur een antwoord

Neem dan direct contact op.
Met vriendelijke groet en graag tot ziens,

Henk van Asch (bedrijvenmanager voor alle bedrijven in Soest)
Mob.: 06-53 40 21 00
henk@bmosoest.nl

Bas de Haas (bedrijvenmanager voor alle bedrijven in Soest)
Mob.: 06- 53 84 37 94
bas@bmosoest.nl 

Nynke Minkema (bedrijfscontactfunctionaris gemeente Soest)
Tel.: 035-609 34 49
n.minkema@soest.nl

Evert ten Kate  (Ons-Netwerk Soesterberg) vereniging van bedrijven in Soesterberg
mob.::06 - 53 18 92 57
evert@denkaatbv.nl 

Hans de Leur  Soest Netwerkt (de zzp-ers)
mob: 06-10 94 33 84
hans@deleurconsultancy.nl 

Mirjam van de Kemp (Werkgeverspunt Amersfoort en UWV) voor allerlei vragen over personeel
mob.:06-39273284
m.vandekemp@amersfoort.nl

Klaas Klein  (Uitvoeringsorganisatie BBSUO samenwerking Sociaal Domein)
Jobhunter en werkgeverscontacten in Soest en Soesterberg
mob: 035-6093411 
k.klein@bbsuo.nl