Bestuur Vereniging ONS-Netwerk Soesterberg


Het bestuur van de vereniging bestaat uit de volgende leden:

Evert ten Kate Bouwadvies den Kaat evert@denkaatbv.nl 0653189257
Ed Rijnja DMF Coating ed.rijnja@dmf-coating.nl 0653116037
Stan Uijland BMU Groep BV stan.uyland@bmu-groep.nl 0633888600
Rob Tuizenga   r.tuizenga@xmsnet.nl 0346353486
Wilco Smit WCS Teleadvies wilco.smit@wcsteleadvies.nl 0650228853
Gerard van Soest Plus Supermarkt gerard.van.soest@plus.nl 0651459323
Jan-Marcel van de Riet Amice Advocaten j.vanderiet@amice-advocaten.nl 0655367568
Endré Banki   endre.banki@xs4all.nl 0356015476
Jörgen Putman Lean Six Sigma Partners jorgen.putman@leansixsigmapartners.nl 0651697938
Gisela Putman Putman Beheer S'berg gisela.putman@xs4all.nl 0642791360

Het bestuur wordt administratief ondersteund door ing. Henk van Asch, bedrijvenmanager BMO Soest (Bedrijven Management Organisatie Soest).

Postadres:
ONS-Netwerk Soesterberg
Postbus 3071 
3760 DB Soest
info@ons-netwerk.nl

of
BMO-Soest
p/a ing. H.A. van Asch
Biltseweg 33
3763 LD Soest
Tel. 06-53402100
henk@bmosoest.nl